Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Korzeniewo - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

90 000 zł912 m² 98,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro akm Nieruchomości posiada w swojej ofercie do sprzedania działkę o powierzchni 912 m2 zlokalizowaną w miejscowości Korzeniewo. Działka zgodnie z warunkami zabudowy przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka komercyjna Rakowiec

Rakowiec(Korzeniewo + 7 km)

99 000 zł1 501 m² 65,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki położone w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Mareza

Mareza(Korzeniewo + 3 km)

120 240 zł1 503 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie trzy działki budowlane z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe bliźniacze. Działki znajdują się w miejscowości Mareza niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Rypińska

Prabuty(Korzeniewo + 22 km)

1 499 000 zł13 900 m² 107,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko u nas! Na sprzedaż działka usługowo-mieszkaniowa w Prabutach, blisko drogi wojewódzkiej nr. 521, która łączy miasta Iława oraz Kwidzyn. Lokalizacja: prabuty to miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Ostrowite(Korzeniewo + 13 km)

89 000 zł1 250 m² 71,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki (2x1250m2) z widokiem na jezioro w sąsiedztwie jeziora Ostrowickiego - ok.160 metrów. Zjazd na działki bezpośrednio z drogi gminnej, media do podłączenia. Jezioro Ostrowickie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Szmaragdowa

Gardeja(Korzeniewo + 17 km)

106 600 zł1 066 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gardeja 16 km od Kwidzyna Oferujemy do sprzedaży 5 działek z możliwością zabudowy jednorodzinnej. Oferta dotyczy działki nr70/27 o powierzchni 1.066 m2 Działka w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Karpiny

Karpiny(Korzeniewo + 12 km)

267 808 zł6 328 m² 42,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta - 4 działki z warunkami zabudowy | Karpiny k. Kwidzyna | 6328 m Szukasz miejsca, gdzie cisza, natura i przestrzeń spotykają się z wygodą życia? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Wioska(Korzeniewo + 16 km)

60 500 zł1 100 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwych działek położonych we wsi Wioska, gmina Skępe Działka znajdują się w bliskiej odległości od jeziora , a z terenu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Gajewo

Gajewo(Korzeniewo + 21 km)

259 000 zł56 980 m² 4,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę o łącznej powierzchni 56.980 m , położoną w atrakcyjnej lokalizacji w Gajewie Zabudowania. Powierzchnia całkowita: 56.980 m Klasy użytków: -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Dulsk

Dulsk(Korzeniewo + 22 km)

500 000 zł55 214,13 m² 9,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferuję działkę rolną o powierzchni 5,9 ha, położoną w miejscowości Dulsk, w pobliżu Golubia-Dobrzynia (woj. kujawsko-pomorskie). W skład nieruchomości wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym, ul. Łąkowa

Korzeniewo,pomorskie

99 000 zł10 500 m² 9,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Dwie działki rolne z warunkami zabudowy nad Wisłą o łącznej powierzchni 10500 m , blisko miasta! Teren płaski nieogrodzony, obok działki sieć gazowa, elektryczna, wodociągowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Stare Miasto,Kwidzyn(Korzeniewo + 6 km)

1 250 000 zł4 157 m² 300,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 4 157.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij